| Spintecatorul27 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste telefoane mobile Samsung ( sa aiba android si camera frontala).Dar sa fie ieftin..pana in 500 de lei. Dau fundita big grin

8 răspunsuri:
| paul9923 a răspuns:

S3 mini este foarte bun, parerea mea

| Tudorvladimirescu a răspuns:

Da uite aici http://bit.ly/1p2SPla are toate specificatile care le-ai cerut tu

| 11190994 a răspuns:

Samsung trend lite, utok 450 d, goclever 400, gigabyte GSmart Alto A2 acesta costa 466 lei are ecranul de 5 inch, dual core, procesorul 1.3 camera de 5 si 0.3 dupa parerea mea este un tel foarte bunnnnnnnnnnnnn

| 11190994 a răspuns:

Samsung trend lite, utok 450 d, goclever 400, gigabyte GSmart Alto A2 acesta costa 466 lei are ecranul de 5 inch, dual core, procesorul 1.3 camera de 5 si 0.3 dupa parerea mea este un tel foarte bunnnnnnnnnnnnn este chiar mai bun ca un s3 mini crede.ma nu te mint