| Ciprian_Jurchela_1986 a întrebat:

Imi puteti recomanda un telefon bun raport calitate pret? Multumesc!

10 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Cu excepția lui p10 lite, care e deja un telefon descatalogat, ai scris o listă cu telefoane proaste calitate preț.

| gelu1970 a răspuns:

Ciprian cât vrei să cheltuiești pe telefon?

| flixbuster a răspuns:

Xiaomi - Mi A1, Mi A2 si Mi A2 Lite - toate din gama Android One:

http://android.com/one

| Robert150103 a răspuns (pentru flixbuster):

Foarte bune telefoanele, mai ales pentru buget. 2 ani de upgrade-uri

| 1231242 a răspuns:

Salutări!

Orice Samsung, după 2015 încoace.

| AlexDarius3 a răspuns:

Samsung j5 sau j7 2017, Samsung A6 sau A5, Huawei p10 lite. Iphone nu recomand pentru că toate sunt scumpe.

| Edmonds2342 a răspuns:

P10 lite

| iDarkness a răspuns:

Telefoanele de la OnePlus domina acest teritoriu. Iti recomand sa arunci un ochi pe site-ul lor

| HeadGeneral a răspuns:

S7/S7 Edge

| Alecsa1190 a răspuns:

Îți recomand Allview X4 Soul Style, are 64 Gg memorie, camere de 13 și 16 mp, ecran de 5, 5 inch zic că e convenabil. Și eu am