| Zozohun a întrebat:

Îmi puteti recomanda un telefon pana in 1500 lei?
Unii prieteni îmi zic sa cumpăr Samsung galaxy A5 model 2017 iar altii Huawei p10 lite.
Voi ce îmi recomandați?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

A5 fără discuții!

| Holiday a răspuns:

Samsung A8 2018 sau Huawei Mate 10 Lite.

| gelu1970 a răspuns:

Lasa prostia cu rezistența la apa.
Eu Samsung nu as cumpara.
Prefer Huawei inaintea Samsung. Modelele Samsung, din gama medie si joasa mor subit.
Si daca vrei un telefon bun calitate preț, eu aș opta pentru Xiaomi Mi A 1. E telefonul cel mai bine vândut de când a fost scos și are Android pur.
Eu am un p10 lite si un Mi A 1.
Ambele merg bine. Insa mi a1 e mult mai performant. Daca optezi pentru acesta cumpara cel de 64 gb.
Bafta in alegere. Ca preț nu cred ca ajunge la 1000 lei.

| NicolaeMihai a răspuns:

Pai A5 2017 vreau sa-mi iau si eu acum la vara, dar a aparut A6 2018 si cred ca pe ala merg mai mult ca sigur, deci iti recomand A6 ca e 2018 si e 1349 lei..adica a5 e 2017 si e bun da, dar a aparut A6 si e ceva mai bun zic eu.

| Zozohun explică (pentru NicolaeMihai):

Da, dar cel din 2017 e rezistent la apa.