| Cumintzel a întrebat:

imi puteti spune aplicatiile din meniu la Samsung galaxy s advance in ordine pe pagini va rog ca mi s-au deranjat? Dau fundita.

2 răspunsuri:
| boboboy98 a răspuns:

Pe bune? Ce conteaza cum sunt aranjate? Doamne ce intrebare prosteasca. laughing

| Cumintzel explică (pentru boboboy98):

Pana ti.ai pierdut timpul scriind prostii mai bine tineai pentru tine si taceai. De ce exista atatia oameni prosti in lumea asta? In caz k vrei sa stii mi-am sters o aplicatie din meniu si am vrut sa vad care s.a sters.