| Valentin0144 a întrebat:

Imi puteti spune niste jocuri tare pentru telefon? mai exact Samsung Galaxy S2.Adica niste jocuri cu grafica buna..multumesc anticipat!

9 răspunsuri:
| Florentina_7104 a răspuns:

Temple run, angry birds

| Fluturel_Adrian_1998 a răspuns:

Reckless Racing e bun.

| MissCh_Christianna_1989 a răspuns:

Subway Surfers, Temple Run si cel mai tare joc: HardestGameEver

| Chrisss23 a răspuns:

Subway Surfer
Temple Run 1, 2
Real Soccer
si cam atat stiu.

| raresu12 a răspuns:

Race illegal

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

1. Big Fish Eat Small
2. Benji Bananas
3. Bowling Online 3D
4. Bucketz
5. Bunny Run
6. Catch the Birds
7. Cut the Cheese
8. Fruitito
9. Fruit Ninja
10. Hamster Run
11. iFishing Lite
12. Monster Zuma
13. Ninja VS Jewels
14. Ninja Bubble
15. POU
16. Slice Ice
17. Temple Run
18. Temple Run OZ
19. Temple Run Brave
20. Vegetables Legend

PS - Deţin un Samsung Galaxy S3 şi aceste jocuri le am instalate. Merg foarte bine şi au o grafică excelentă. Sper să-ţi placă şi ţie.

Pa-pa.

| ChristianAlex a răspuns:

Gta vice city, modern combat 3 daca iti merge, max payne, real racing 3, the dark knight, nova 3, alien vs predator.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Contract Kill, Contract Kill 2, Modern Combat 3
Temple Run, Temple Run 2, Subway Surfers
NFS MostWanted, Real Racing 3, Asphalt 6, Asphalt 7
Fruit Ninja, Slice Ice

Cam atat stiu...Dar sa stii ca jocurile cu grafica buna nu sunt intotdeauna cele mai tari! De obicei jocurile care te tin lipit de telefon sunt cele mai simple!winking

Hill Climb Racing, Pou, Running Frenzy, Logo Quiz, Top Eleven...

Succes; Sper ca te-am putut ajuta!

| Raptorz a răspuns:

Salut!
Fii atent ce jocuri am eu pe mini 2 si 100% merg si pe s2.
NFS Most Wanted(ce-a mai misto grafica de la nfs)GTA 3 sau Vice City(care-ti place) Temple run 2 Real racing 3 Hill Climb Racing, Asphalt 7( this is f**king awesome)
Uite si un joc de inteligenta: Te crezi destept? 2.