| Schillinger a întrebat:

Imi puteti spune si mie cum sa pun parola la mesaje am un LG-t510

Răspuns Câştigător
| irina101 a răspuns:

Din pacate la telefoanele LG nu putem parola mesajele, pozele ci putem bloca tot telefonul:intram lasetari telefon, securitate, apoi la blocare telefon... sper ca ti-am fost de ajutor... funda?

2 răspunsuri:
| Neymar10 a răspuns:

Nu se poate... daca are android sunt diferita aplicatii cu care iti poti pune parola. funda?

| Schillinger explică (pentru irina101):

Dar nu sti de ce nu mi se salveaza comanda pentru ca nu imi merge pun parola si imi apare dupa numa odata sa introduc paarola iar dupa nu mai se sterge setarea?