| Andrei_Stefan_1999 a întrebat:

Imi putetispun cu exactitate ce foldere trebuie sa contina SD Card-ul din telefon pentru a putea muta aplicatiile pe el. Am un telefon HTC desire 526 G cu android 4.4.2 kit Kat. Am incercat sa mut aplicatiile cu AppMgr III dar nici cu acest program nu pot sa le mut. Va rog frumos sa ma ajutati. Ofer Funda!

3 răspunsuri:
| TheImpaler a răspuns:

Ai root si card partitionat?

| TheImpaler a răspuns:

Incearca intai la "optiuni dezvoltator" sa bifezi "permite locatii fictive" si incearca iar.

| Andrei_Stefan_1999 explică:

Nu am root. am dat la stocare SD Card, dar mi se stocheaza doar pozele si muzica