| Lazar_Alin_1990 a întrebat:

Imi spuneti va rog de ce incarcatorul meu nu incarca telefonul ....arata ca se incarca insa ramane acelasi numar foarte mult timp dar cateodata incarca foarte repede! Am Allview Viper V1

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Cel mai probabil, este defect încărcătorul sau acumulatorul sad
Trebuie să mergi cu telefonul + încărcătorul la un Service pentru diagnosticare...

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| LanoDeljek a răspuns:

Probleme soft...

| Blblblblblbl24174 a răspuns:

Poate firul de la incarcator este innodat pe dinauntru, sau mufa telefonul a fost afectata cu ceva sau bateria.