| Laza1508 a întrebat:

In cateva zile am sa imi iau un telefon nou si am de ales intre Sony xperia z5 si Samsung galaxy s6, eu as merge pe Sony, am nevoie si de raspunsul vostru!
Multumesc anticipat!
Funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Pool77 a răspuns:

Sincer... Are unchiul un Sony Xperia Z5 premium, pai telefonul ala chiar ca e premium cand il tii in mana simti ca chiar ai dat 25 mil sau 30 pe telefonul ala, l-am butonat e unul dintre cele mai rapide telefoane de pe piata plus ca dupa cum am amintit si mai sus simti calitatea.
Mi-a sosit ieri S6 edge, nu stiu eu nu m-as mai intoarce la ecran plat nici o data, e absolut superb edge-ul ca si design ca si functii (n-are el multe, dar ce are imi plac)
Intre Sony Z5 si S6 (simplu) eu zic Sony, chiar daca n-are camera la fel de buna ca la S6...

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S6 (128GB) deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......7vkgjh.php

Toate cele bune!