| CrissMiru a întrebat:

In cateva zile este ziua mea si parintii vor sa imi cumpere orice telefon vreau. Iphone nu vreau pentru ca am deja Ipad si,nu ca nu sunt multumita, dar as vrea unul cu sistem Android
Nu stiu ce sa aleg dintre Samsung galaxy S4 si Samsung note 2
Care vi se pare mai bun si de ce?
Dau funda si va urez un craciun fericit!

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre cele 2 modele ( indicate de tine ), CATEGORIC Samsung Galaxy S4, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......3_2164.php

Totuşi, eu îţi RECOMAND Samsung Galaxy Note 3 - vezi comparaţia la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=2493%2C2164%2C3638

Sărbători fericite!

| Christian826 a răspuns:

Este un telefon foarte bun galaxy s4 insa este un telefon faimos pentru ca nu are o baterie buna cu alte cuvinte bateria e foarte prost insa note 2 este un telefon mai bun cu o baterie mai buna
Samsung galaxy s4;
display 5 inchel
memory foarte bun 2 gb ram si poti mari capacitatea memoriei pana la 64 gb care e foarte bun pentru un telefon
camera e de 13 mp
cea de secundara e 2 mp
bateria e 2600 mAh
samung note 2;
display e mai mare are 5.5 inchel
memoria e acelasi
are o camera de 8 mp si cea secundare are 1.9 mp
bateria e 3100 de mAh
androidul e mai splab decat cea a lui s4 insa cu un upgrade e mai bun
bateria a lui note 2 tine cu 5 ore mai mult atat ar fi
inca o chestie daca vrei sa ai un telefon bun ar fi bine sa iei de la eMAG
Samsung galaxy s4 http://www.emag.ro/search/samsung+galaxy+s4?ref=autosuggest
note 2 http://www.emag.ro/search/samsung+galaxy+s4?ref=autosuggest

| GennJayJay10 a răspuns:

Pai s4 este un telefon foarte bun resurse comvenabile poti face ca orice ai vrea pe el pe de alta parte Note are un display mai mare deci ar fi mai convenabil

| piratul a răspuns:

Galaxy s4 e genial...camera foto exceptionala rapid la navigare super telefon il recomand din suflet. P.S. atentie doar ca este un pic cam fragil

| neonitza1 a răspuns:

Samsung galaxy s4 e SUPER BUN SI MAAAREE crede-maa!happyhappyhappy
apai note2...ce sa zic:/
nu-i asa de bun ca s4 din cate am auzit.:/
si mi-se pare prea patratos
eu in locul tau as alege Samsung galaxy s4
poosie!:*

| ALEX12310 a răspuns:

Samsung galaxy4 sau Samsung galaxy 4 mini sunt foarte bune dar e si vorba de buget

| PoTpUnEoInTrEbArE a răspuns:

Samsung s4 este un telefon foarte bun dar iti recomand note2 pentru ca are mai multe puncte android si este mai mare.Dar la note2 dureaza mai putin bateria.