| Endurance a întrebat:

In cautarea unui iPhone 5 la un pret rezonabil am gasit aceste magazine online : alex-gsm.ro, tellgsm.ro si eurotelefoane.ro. Vreau sa stiu daca a mai avut de a face cineva cu acestea si daca aceste magazine online sunt de incredere, daca ofera garantie si factura si daca ofera seriozitate(daca am probleme cu telefonul sa mi-l repare sau sa mi-l schimbe fara sa faca prea multe comentarii)
Ce alte magazine online cu preturi rezonabile care dau dovada de seriozitate imi recomandati in afara de cele mentionate? Multumesc mult!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cel mai mic pret este aici
https://xphones4all.com/....../index.php
Site-ul este serios si afiliat ANPC ( Autoritatea Nationala pentru Protectia Consumatorilor) Si vezi ca mai sunt doar cateva telefoane la aceasta oferta! Magazinul ofera si garantie si factura, garantia este asigurata de orice service Apple din Romania.

| sparky34 a răspuns:

Alte magazine cu preturi bune sunt eMAG, pcfun sau flanco.

| GeorgeX1999 a răspuns:

Mai bine mai astepti pana la aparitita iPhone 5S si iphone 5 se va ieftini sau il vei putea lua pe acela (iPhone 5S).