| Ionutz_Alex_2000 a întrebat:

În curand imi voi cumpara un telefon si nu stiu pe care sa il aleg, este vorba de urmatoarele:
LG G4 de pe eMAG sau SAMSUNG GALAXY S6 EDGE (32GB)
de pe OLX (țipla), va rog spuneti-mi care este mai performant, mai sigur si nu in ultimul rand mai frumos.

Răspuns Câştigător
| AdrianPanaintescu a răspuns:

Eu merg pe G4... E apărut după un procesor care nu se incicge nu consumă... spatele din piele adevarata...o mică curbură ce îți oferă plăcere și ușor ..performanța
Și nu știu daca știi dar Buhnic a făcut o comparație între aceste telefoane și a câștigat g4

9 răspunsuri:
| Jessieamphetamine a răspuns:

Samsung Galaxy S6 este foarte bun
Eu am S5 si il ador
In general telefoane Samsung sunt de calitate ☺

| Morelove a răspuns:

Eu as alege samsungul. Cred ca este mult mai buna firma Samsung decat LG. Si daca spui ca are 32 gb e super bine! Parerea mea. Ori cum e alegerea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nexus 6 le rupe pe amandoua! la ce procesor are si ce memorie ram!

| Robi1444 a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti tu sigur? Nexus nu mai e telefon la 6 inchi. e tableta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Robi1444):

Se numeste phablet.Si da e mul mai bun ca cel de la LG de calitate inferioara sau cel de la Samsung care costa firma si care nu e rezistent la socuri.

| Robi1444 a răspuns (pentru anonim_4396):

De LG poate ca da. dar de Samsung nu cred. Nu ca as fii eu vreun fan, ba chiar urasc aceste telefoane. de preferat eu prefer HTC-urile sau Sony.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Robi1444):

Da HTC one m9 e cel mai bun telefon de pe piata.Iar Sony xperia z3 e o bijuterie

| Georgestaff08 a răspuns:

Lg G4 sau Nexus 6 astea rup piata la performanta Samsungul are softul prost

| Ionutz_Alex_2000 explică (pentru anonim_4396):

Anul trecut am avut Nexus, i-a trecut vremea, totusi se mentine in top 6