| silvian12 a întrebat:

In luna septembrie trebuie sa imi cumpar alt telefon, eu am vazut cateva, dar nu sunt decis.Trebuie sa aleg dintre :HTC desire 500, LG g2 mini, Sony xperia m2, Samsung galaxy exprees 2, LG l9 II.Toate sunt telefoane bune, dar vreau un telefon care sa fie bun pe partea de gaming.Detin un LG l7 si are lag in cele mai multe aplicatii, si vreau sa nu repet greseala.Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| HDR10 a răspuns:

Din telefoanele mentionate de tine, te-as sfatui sa mergi pe Samsung
Galaxy Express 2. Iti spun si de ce:

Retea 3G, 4G adica o viteza de internet foarte buna
Memorie Interna 8 GB
Memorie Ram 1.5 GB
Camera 5 MP
Procesol Dual-Core 1.7 MHz
Android OS, v4.2.2 (Jelly Bean)
Display 4.5 inch.
E doar parerea mea, tu alegi ce crezi tu.