| Ghostplayer a întrebat:

Salut TPU! In primavara vreau sa imi iau un telefon si am de ales intre Samsung Galaxy S5 si LG G3!
As prefera ceva pentru gaming si fotografii si vizionat filme...
In cazul meu as opta pentru Samsung galaxy S5 deoarece la LG nu imi plac butoanele pe spatetongue, dar vreau sa stiu care dintre cele 2 e mai bun.
Vreau ca parerile sa curga. Multumesc anticipat! big grin

6 răspunsuri:
| Ghostplayer explică:

Aveti vreo unul dintre voi S5? Sa imi raspundeti la cateva intrebari?

| crbogdan a răspuns:

Samsung galaxy S5 nu sta pe ganduri laughing

| QweRty777 a răspuns:

S5 este cel mai bun

| BarnyBear a răspuns:

Du-te pe site-ul asta http://www.phonearena.com/....../8347,8202

si gasesti acolo

| ANONIMrecords a răspuns:

LG G3......mai frumos ca s5, ecran mai generos, culori mai bogate, pixeli mai multi, plus ca ai de ales dintre varianta cu 2GB RAM sau cea cu 3GB RAM. La s5 ai 2GB si nimic alt ceva, procesorul este acelasi 2, 5 GHz quad deci la gaming sunt la fel, dar la filme pare a fi mai bun G3.Parerea mea ar fi sa iti iei G3.

| Ghostplayer explică (pentru ANONIMrecords):

Partea este ca LG G3 arata ca o tableta ...Ecranul nu imi place asa mare.Pentru mine si pentru altii dezavantazul la G3 este ca pare ca o tableta.S5 mi se pare mai stilat cu senzor amprenta si cu butoanele sub ecran tongue