| EMKing a întrebat:

In ultima vreme ma cam plictisesc si as dori niste jocuri pentru telefonul Samsung Galaxy Pocket (GT5300) si are androidul de 2.3.6. As dori alte jocuri in afara de POU sau DR DRIVING. Mersi anticipa +Funda la cel mai bun raspuns!

3 răspunsuri:
| EMKing explică:

Am cont pe mgazin play

| Hanzo a răspuns:

Frate iti recoman Angry Birds(Friend, Space, Star Wars, Star Wars 2), Subway Surf, Jetpack Joyride, Temple Run(1, 2 si Oz),

| NaVi324 a răspuns:

Iti poti face cont pe MagazinPlay, si iei de acolo toate jocurile posibile pentru android. Enjoy!