Întrebare recomandată | Gãßýtzú a întrebat:

In ultimul timp primesc mesaje cu apeluri pierdute, dar asta dupa vreo 2 ore de cand sunt sunat, desi nu suna. Rar se intampla sa ma sune cineva si sa raspund direct, dar si atunci aflu ca ma sunase de cateva ori inainte. Stiti cumva care-i problema? Am Samsung Galaxy Y Pro B5510.

Răspuns Câştigător
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Problema de soft si necesita resoftare.In jur de 30ron la service-urile gsm de cartier.

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

AllinaDaniella are dreptate. Numai o resetare de software cu optiunile din fabrica poate rezolva problema. Nu costa foarte mult si te scapa de nervi. Bafta!