| Fl4sh3rON a întrebat:

In zilele astea se mai merita un iPhone 3GS?

10 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

Se merita dar parerea mea mai bine-ti iei un galaxywinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| stroedaniel13 a răspuns:

Nu prea s-ar mai merita

| stroedaniel13 a răspuns:

Este depasit telefonul... au aparut atat de multe telefoane in ziua de azi performante incat un 3gs este pur si simplu prea slab.

Iti recomand unul nou. uite o varianta: http://bit.ly/18AscAI

| paulpaul25 a răspuns:

Nu mai asculta de toti carcotasii care spun ca imediat apare iphone 6... Da, iphone 6 va aparea in toamna asta, dar nu asta e important. Iphone 3GS e un telefon foarte bun chiar si in ziua de azi, e un telefon foarte bun, e un telefon foarte stabil, nu da rateuri ca toate cojile cu Android, nu vorbesc de toate telefoanele cu Android, vorbesc de telefoanele slabe cu Android. E un telefon de pe vremea cand Apple faceau telefoane premium, telefoane adevarate, nu incercarile esuate precum Iphone 5. E un telefon de pe vremea cand Apple era varful de gama. Acum dupa moartea lui bietului Steve Jobs, Apple nu mai reuseste sa se mentina sus. O sa vedeti voi, cei care sustineti iphone 6, o sa aiba foarte multe lucruri in comun cu Android, precum meniurile acelea aditionale, sau wallpaper-uri interactive din acelea animate. Chiar si modul de deblocare a ecranului va fi exact si la Android. Zona de notificari va fi de asemenea identica.

| Immjustalittlecupcake a răspuns:

Nu se merita, iti spun sincer.

| MisterTheGamer a răspuns:

Se merita pentru ca iPhone 3GS se socoate cel mai bun iPhone

| TheNone a răspuns:

Nu prea cred.

| david96 a răspuns:

Nici vorba imediat apare 6 si ce rost are unul 3? Sincer nu se merita

| Seby90 a răspuns (pentru david96):

Da, si 6 va fi cu 3 mm mai lat. Serios, Apple fanboys, iphoneul nu pare sa aiba mari imbunatairi de la model la altul, imagineaza-ti singura diferenta intre ultimele 2 ar fi dimensiunea, ai vrea ca prietena ta sa te inlocuiasca pe un criteriu cum ar fi dimensiunea? happy