| Demian_Ionut_1995 a întrebat:

Salut tpu.intampin o problema cu telefonul meu Samsung galaxy young gt s6310...
Mai exact am pe cardul sd de 16gb muzica poze filme dar in playerul muzical nu-mi gaseste nimic,nici in galerie nu-mi gaseste nimic, daca intru in cardul sd in muzica si dau play merge dar in player nu
Ce poate avea? tocmai i-am dat resetare din fabrica vazand ca nu merge si tot asa este...am formatat si cardul, am pus pe el din nou muzica si in player nimic
De ce? care ar fi problema?

1 răspuns:
| Paenalte_Alexandru_1997 a răspuns:

Buna! Trebuie sa cauti in fisierele telefonuluiunde aipus muzica caacolo le-ai salvat