| StEaUaVLAD a întrebat:

Salut TPU
Intrebarea mea este legata de abonamentele de la digi.
As dori sa imi fac un abonament cu 2 euro dar imi e ceva neclar...
Uni poate stiti reclama de la televizor cu abonament de 2 euro unde spune ca e nelimitat dar daca intru la digi imi apar 2GB sau 3 nu mai stiu exact...
Imi puteti spune cat internet am?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| UltraLex a răspuns:

Oferta spune internet mobil cu trafic nelimitat inclus si viteze de pana la 21, 6 Mbps pentru traficul pana la 3 GB (adica traficul de date este nelimitat dar ti se va misca cu 21, 6 mbps doar in limita de 3gb dupaceea se va misca mai incet... asa mai de doamne ajuta happy

sper ca team lamurit daca mai ai nelamuriri poti intra la ei pe site sau chiar sa vorbesti cu un operator la sectiunea relatii cu clientii

1 răspuns:
| viotedy a răspuns:

Stai linistit ca nu consumi 3GB.E nelimitat doar ca se micsoreaza viteza dupa 3 GB.Am facut si eu de 3 euro.