| MuzafferWBăă a întrebat:

Legat de Nokia Lumia 900 big grin
Deci eu am descarcat niste jocuri de pe skydriver si aplicatie e in format XAP ex : AngryBirdsRio.Xap ce inseamna xap si telefonul nu imi citeste xap De ce?
Please cum fac site de unde descarc jocuri bune si un tutorial daca e daca nu nu!
DAU FUNDA! :* Pleasee

2 răspunsuri:
| Nicu47 a răspuns:

Salut,acel format mi se pare ca este pentru telefoanele cu sistem de operare android, si jocuri iei dupa ovistore

| MuzafferWBăă explică (pentru Nicu47):

Ba nu e pentru windows phone dar trebuie sa fac developer unlock ca sa pot sa instalez jocuri de pe mobile9 sau alte site uri! si cum as face acel developer unlock