| gmxromania78 a întrebat:

LG P970 Optimus Black sau Allview P5 Alldro?

Răspuns Câştigător
| MaxKiller911 a răspuns:

Normal ca Allview pentru ca are un android mai mare, un procesor mai bun, amplificator yamaha si o camera ma buna...

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Allview AllDro P5, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.allview.ro/......cificatii/

http://www.gsmarena.com/lg_optimus_black_p970-3704.php

Toate cele bune.

| gmxromania78 explică (pentru bursuc001):

Multumesc!

| bursuc001 a răspuns (pentru gmxromania78):

Cu plăcere!

O zi frumoasă.

| Brâncuşi a răspuns:

Salut, desigur că Lg optimus black, este mult mai bun decât Allview fierma de care nici nu vreau să aud, au un design naşpa şi sincer nu mi-aş lua niciodată un telefon de la ei. Soluţia finală Optimus black.
O zi bună!

Răspuns utilizator avertizat
| AndreiAs02 a răspuns:

LG P970 Optimus Black Funda, te rog?