| BlackEdition a întrebat:

Ma ajutati cu niste site-uri, magazine din Jud. Botosani de unde as putea sa imi cumpar un Samsung Galaxy S6 edge/ Edge plua( mai mult + as vrea) Dual sim(Duos)!
Nu vreau site uri fake!
Multumesc, funda!

1 răspuns:
| Gerard9965 a răspuns:

Ai urmatoarele variante:
1. La mana 1: Cel.ro emag.ro evomag.ro....toate livreaza in Botodani

2. De la un amanet. Stiu niste amanete bune care livreaza in tara:
Site: mygadget.ro (S6edge -1600lei S6edge+ -1800lei)
Amanet Piatra-Neamt (pe Facebook: S6edge/S6edge+ fullbox 1550lei)
Sau de la Amanet Exchange Lujerului (pe Facebook S6edge de la 1330 lei doar cu husa, fara accesorii)

FUNDA?