| Teogmp a întrebat:

Salut TPU,

Ma costa mai putin o cartela de Orange/Telekom/Vodafone daca iau de la punctele lor? e mai scump daca iau de la chioșc? sau e mai ieftin de la filiale lor din oras?

Răspuns Câştigător
| Alexul99 a răspuns:

E mai ieftin de la punctele lor, stiu ca si cartela cand o cumperi de la un alt magazin este cu cativa lei mai scumpa.

4 răspunsuri:
| Alexul99 a răspuns (pentru Alexul99):

Cartela de credit*

| Teogmp explică (pentru Alexul99):

Gen la Orange e 6 euro, aplica cursul de 4, 5 lei? 6X4, 5=27 lei?

Răspuns utilizator avertizat
| Alexul99 a răspuns (pentru Teogmp):

Niciodata nu se aplica cursul euro.
Au ei cursul lor, ca sa iasa in profit. 6 euro este undeva la 35 de lei parca