| SebbyHere a întrebat:

Ma gandeam sa imi cumpar un telefon: Samsung Galaxy S3, ce parere aveti? Mie imi trebuie in general pentru poze si jocuri. (P.S. Nu am un buget prea mare pentru alt telefon, deci daca imi puteti voi da un telefon pana in 13 milioane mai bun).

Răspuns Câştigător
| ZaraZaraPerlin a răspuns:

Sansung Galaxy S3 e cel mai bun telefon. Am si eu si este super. Funda?

| hp8510p a răspuns (pentru ZaraZaraPerlin):

Nu e cel mai bun telefon.Chiar a inceput sa fie considerat mediu

| ZaraZaraPerlin a răspuns (pentru hp8510p):

BA nu, inseamna ca nu stii

| hp8510p a răspuns (pentru ZaraZaraPerlin):

Cu siguranta s3-ul nu este cel mai bun telefon.

| ZaraZaraPerlin a răspuns (pentru hp8510p):

Parerea ta.

| hp8510p a răspuns (pentru ZaraZaraPerlin):

Este parerea mea si a tuturor cunoscatorilor.S4, note 2, note 3, Nexus 5, LG g2, s5, xperia z1, z2 si multe altele sunt mult mai bune decat s3.Un s3 costa aprox. 1300 de lei si tu crezi ca telefonul asta este mai bun decat cele care costa 1500, 2000, 2500, 3000 de lei? Te inseli amarnic

| ZaraZaraPerlin a răspuns (pentru hp8510p):

Eu din asta am. Ti-am zis sa iti tii parerea ta peentru tine, nu intereseaza pe nimeni. Am multi prieteni care il au si din nota 10 ii dau 10, asa ca taci!

8 răspunsuri:
| cipikaoo a răspuns:

Am si eu acest telefon de 1 an de zile si pot sa zic ca sunt foarte multumit de el merg jocurile foarte bine am fifa 14 pe el si merge fara probleme scoate si pozele foarte bine si bateria tine etc...per total e un telefon care merita sa il cumperi daca iti place, e foarte bun cel putin al meu functioneaza ireprosabil.

| TudorB a răspuns:

Samsung Galaxy e foarte foarte bun.
Merg foarte multe jocuri(chiar si FIFA), filme etc
Are o camera buna si merge netul bine.