| JustMeeeLOL a întrebat:

Ma gandeam sa imi fac abonament la Orange...(cangur 7 big grin) iar niste prieteni mi-au spus ca pot sa-mi iau si un telefon odata cu abonamentul...dar sincer nu prea am inteles cum sta treaba! crying Imi poate explica cineva cum e cu tot ce tine de abonamentul,telefon,plata la telefon, etc?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la Orange si roaga pe cineva de acolo sa iti explice cum sta treaba, iti da cea mai bun explicatie! Funda?