| Zuzumilk26 a întrebat:

Mai merita HTC U12 plus sa il cumperi la pretul de 3099 de lei?

Răspuns Câştigător
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Nu.Eu zic ca cu banii pe care ii dai pe acel HTC poti sa cumperi telefoane de la alte firme ce is mai reusite happy + HTC e cam pe moarte.

6 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Caaaat?! surprise :-o

rolling eyes

| funnnyman32 a răspuns:

Salut! Nu merita, deoarece sunt proaste calitativ, cu banii astia iti iei un S9 plus si ai terminat balciul, sau un Huawei p20 pro.

| ClimateZone a răspuns (pentru funnnyman32):

Pe ce te bazezi cand spui ca sunt proaste calitativ? Ai desfacut unul, ai testat unul? Voi gainile sariti repede pe Samsung si Huawei, cand alti producatori ii fac de ras cu telefoane Medium Entry.

| funnnyman32 a răspuns (pentru ClimateZone):

Salut... sunt multe review-uri cu telefoane Htc te poti uita pe Youtube, si vei vedea acolo, si un telefon calitativ nu se indoaie sau sa se rupa in doua. Uita-te sa vezi test la galaxy s8 ca nu se zgarie pe camere nici fata nici spate, si ecranul este foarte rezistent si acum au aparut mai multe telefoane dupa s9plus. Nu suntem gaini si stiu despre ce vorbim. Ce producatori spui dumneata? la pret mediu sau spre low banuiesc ca ai vazut video-uri ce le face si s-a vazut calitatea lor foarte slaba spre nimic, adica ala numai e telefon doar sa ti iei sa iti faci treaba cu ele, deci ti-am argumentat sunt foarte putine reusite la preturii low spre mediu in gama asta.

| Tobessjd a răspuns:

Nu merita sa dai atât pe un telefon. Daca l-ai trântit odată se face bucăți și s-au dus banii tai.