| Dede26 a întrebat:

Merita achizitionat Pc-ul asta: https://altex.ro/......DIGITAL27/

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ai banul, il iei - e tare!

| GabiDumitrescu a răspuns:

NU, nu, nu, si NU! Am zis cumva NU? Si sa nu uitam, NU!

| Dede26 explică (pentru GabiDumitrescu):

De ce?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Dede26):

Pentru ca Myria, de aia. S-a mai discutat de curand la greu pe tema asta, nu stiu daca a fost tot o intrebare de-a ta sau a altcuiva. Uita-te prin raspunsurile mele recente, saptamana trecuta mi-am batut gura o gramada despre asta.

| Dede26 explică (pentru GabiDumitrescu):

Atunci imi poti recomanda alt pc la același preț?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Dede26):

Asa mai discutam! Zici ca ai monitor/periferice? Ce calculator ai acum? Posibil sa poti pastra macar carcasa si sursa ca sa avem buget mai mare pentru restul.

| Dede26 explică (pentru GabiDumitrescu):

Nu îl mai pc-ul.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Dede26):

Asteapta cateva zile sa intre pe stoc noile Ryzen 3. https://www.pcgarage.ro/procesoare/amd/ryzen-3-3100-36ghz-box/