| alexgalatzi a întrebat:

Salut,TPU! Merita sa achizitionez un Sony Xperia U? E telefon bun,are BUG-uri, LAG-uri? Ruleaza bine? Memoria RAM e suficienta pentru jocuri astfel incat sa mearga bine? In comparatie cu Samsung Galaxy S Advance diferenta dintre ele este doar ecranul Super Amoled si memoria RAM si modelul de procesor?

1 răspuns:
| Sheela a răspuns:

Dupa parerea mea Sony Xperia U este cu mult mai bun decat Samsung Galaxy S Advance pentru ca are o viteza mult mai mare si mai puternica, are memorie multa, nu se strica repede, este foarte bun!