| Sergiu44227 a întrebat:

Merita sa fac un schimb cu un Huawei G510 pe un Nokia Lumia 530? Adica sa trec de la 4, 5 inch la 4 inch si de la android la Windows, Credeti ca o sa mo obisnuiesc? Sau spune-ti daca merita schimbul.Detali gasiti pe net despre telefoanele mentionate.

3 răspunsuri:
| anca6669 a răspuns:

Nu merita..am avut ambele telefoane si Huawei e mai bun. dupa cum ziceai are ecranul mai mare si android. lumia se strica repede si daca vrei sa iti repari cv la el se strica automat altceva.

| Moldoveanu_Alex_1988 a răspuns:

Nu prea este bun Nokia! Nu merita, merge dar nu are el anumite chesti. Crede-ma am trecut prin asta. Daca e cumparati un Samsung galaxy sau un iphone.
P.S. ia-ti Samsung

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Huawei Ascend G510, deoarece este puţin mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......rw7rqy.php

Deci, NU aş face schimbul :)

Toate cele bune.