| edyutu a întrebat:

Merita sa trec de la un Lg G2 la un Iphone 5/5s?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se merită!

Dintre acestea, eu aş alege LG G2, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/mobiles/compare.php?ids=2233%2C1101h0c83j8%2C2490

Toate cele bune.

8 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Cu banii pe care ii dai pe un 5s mai bine cumperi un telefon de top android nou lansat
In toamna Apple va lansa urmatorul model de iphone, 5 si 5s vor deveni invechite

| Kyılε a răspuns:

Da, merita.

| AdycuThebest a răspuns:

Logic ca merita...winking
succes in luarea deciziei.

| KingTheKing a răspuns:

Normal! Alege i5S pentru ca e cu mult peste g2 si chiar si g3!

| BATTLEGROUND a răspuns:

Nu. deoarece si eu am cumparat acum 3 ani un s2 si atunci era cel mai bun telefon de pe piata happy si acum pot sa il arunc la gunoi ca nu mai are nici o valoare! nu se merita! Poti cumpara chesti mult mai bune de banii aia :p

| RAKU1337 a răspuns:

Eu sunt un fan android dar pot să spun că da: se merita upgrade-ul. Este o diferență enormă de performanță. După părerea mea G2 este deja un telefon "vechi" iar un iPhone 5 sau 5S va rămâne mult timp în top. Sper că te-am ajutat să iei o decizie.

| LTAA a răspuns (pentru RAKU1337):

Nu mai vorbi prostii, G2 a fost lansat cu o luna inainte de 5S.
Si NU merita upgrade-ul! G2 are specificatii net superioare, deci nu ar trebui sa aiba lag.
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5543&idPhone2=5685

| Pepino_Andreeas_1996 a răspuns:

Depinde de tine.
dupa mine dalaughing)))))))))))))))