| Anonimulnegru a întrebat:

Salut TPU. Merita un iPhone 7 250 de lei? Dar are doar o problemă. Nu se aude difuzorul de la cască, dar acel difuzor este 7 lei și montatul până în 100 de lei.
Merita sa îl cumpăr?
Dau Funda!

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă la 357 lei merge impecabil (deși nu cred), ia-l!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu merită sigur ca nu, dai o gramada de bani, si după il repari.

| Simpatic a răspuns:

Daca costa doar 7 lei il repara cel care-l vinde, deci sigur mai are si alte bube.
Eu nu recomand niciun fel de telefon sh a fi cumparat daca nu stii sursa, daca il iei de la o ruda sau un apropiat serios poate atunci in rest in straini nu as avea incredere.

| Anonimulnegru explică (pentru Simpatic):

7 lei ii piesa și cam 100 montatul. Asa am văzut pe net. Depinde acum cât cere la service. El mai are și un iPhone 11 din câte a zis și acesta sta în cutie degeaba

| Simpatic a răspuns (pentru Anonimulnegru):

Iti dai seama ca poate fi o teapa nu?

| Anonimulnegru explică (pentru Simpatic):

Poate, dar eu îl verific când ma duc

Răspuns utilizator avertizat