| Nich01 a întrebat:

Mi a apărut recent la telefon ca pot sa actualizez softul (j3 2016)
Sa îl fac? Am mai întrebat site pe Facebook dar am auzit ca se misca greu dupa actualizare

2 răspunsuri:
| Nume2 a răspuns:

A spus CojocariuLaurentiu93 ce era de spus, fa-l linistit daca nu ai tot felul de aplicatii de care nu ai nevoie ( orice aplicatie inutila iti foloseste inutil resursele, chiar daca nu o folosesti )

| CojocariuLaurentiu93 a răspuns:

Orice actualizare isi are beneficiile sale.
Depinde de telefonul fiecaruia cu ce este incarcat si cate aplicatii inutile au in el.
Da, este recomandat si in siguranta!