| iAMVi a întrebat:

Mi-a cazut telefonul jos si s-a spart geamul de protectie al display-ului, as vrea sa sriu daca se poate inlocui pentru ca telefonul este Allview x1 soul mini.

13 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Pentru petarda aia? nu ai ce-i face man

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate, e destul de ieftin.

| Adiiiiiii69 a răspuns:

Da se poate inlocui

| AspirinaDeInima a răspuns:

Se poate inloacui.Du-te la un service si cere detalii.Eu,personal cred ca nu o sa te coste mai mult de 150 lei.Bafta!

| CatalinManta a răspuns:

Nu cred ca gasesti doar geamul sa il poti inlocui :( ci cu tot cu touchscreen. Eu ti.am gasit un site de unde poti comanda si te costa sub 100 ron

http://www.protableta.ro/......-mini.html