| MihaiPavel21 a întrebat:

Mi-a expirat cartela de 5 euro în ziua de ieri și nu mai am bani să o încarc dar nu am nevoie de minute că eu nu prea vorbesc la telefon ci de internet(date mobile)...Am înțeles că dacă îmi descarc Vodafone Shake și activez de acolo o ofertă sau ceva de genul de acolo îmi va da internet pe mobil chiar dacă a expirat extraopțiunea de 5 euro credit.

Este adevărat? Voi ce ziceți? Dacă merge spuneți-mi și mie cum să fac vă rog frumos!

1 răspuns:
| Valy_MJ_1993 a răspuns:

Nu merge... data viitoare când încarci cartela alege o extraoptiune cu mai mult internet!