| VesCan_TiNy_1995 a întrebat:

Mi-am achizitionat un Samsung Galaxy A5 (2016) nou si am intampinat o problema. Cand ma uit pe Youtube la videoclipuri full hd/60 fps-uri se blocheaza imaginea, audio-ul ramane. E o problema din telefon? Cum o pot remedia?

2 răspunsuri:
| PSP a răspuns:

Resetare / reinstalare aplicatie. Daca problema persista, du-l la garantie.

| VesCan_TiNy_1995 explică (pentru PSP):

Nu merge. Maine e ultima zi in care pot sa-l dau inapoi, o sa ma duc maine, dar mai astept raspunsuri daca mai sunt persoane care au aceeasi problema.