| tigru18 a întrebat:

Mi-am achizitionat un Samsung Galaxy A50 si cand il tin in buzunar se aprinde ecranul pur si simplu, nu intra in nimic doar se aprinde si normal se mai aprinde uneori.

6 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Ai cumva protectie impotriva atingelor accidentale?

| tigru18 explică (pentru cfrtobias):

Are si protectie impotriva atingerilor accidentale.o dezactivez?

| Bula a răspuns (pentru tigru18):

Protectia impotriva atingerii trebuie sa fie activata.
Poti incerca si reducerea sensibilitatii la atingere.

| Paula2018 a răspuns:

Oare ai reusit ceva? Ca am aceeasi problema...

| tigru18 explică (pentru Paula2018):

Da am reusit, intra la setari - caracteristici avansate - miscari si gesturi si le dezactivezi pe primele 3
daca nu te superi :add pe Facebook :Codrut Predoi si un follow pe Instagram : codrutpredoi

| JustAFriend a răspuns:

Vezi ca ai o functie care aprinde ecranul in momentul in care te uiti la el sau pur si simplu intorci teleonul.Nu mai stiu cum se numeste nu mai folosesc Android de ceva timp dar mai mult ca sigur o gasesti in setari. Daca dezactivezi chestia aia si il personalizezi cum vrei tu nu o sa mai ai problema asta