| RAULIKESN1 a întrebat:

Mi-am achizitionat un Sony Xperia J si am o problema cu el...fisierele descarcate de pe telefonul mobil in pc nu sunt recunoscute de pc,adica,nu pot sa deschid acel fisier,foto sau video sau orice ar fi, nu pot sa vizualizez acel fisier. HELP!

2 răspunsuri:
| Icar25 a răspuns:

Uita-te ce format au pozele filmuletele si posteazale aici poate gasim o rezolvare.

| RAULIKESN1 explică (pentru Icar25):

External_sd_image_last_thumb; external_sd_video_last_thumb. Scuze ca am intarziat cu postarea, dar am fost plecat. Sper sa ma poti ajuta. Multumesc!