| bug94 a întrebat:

Mi-am cumparat o cartela Orange cu numar, mi-am activat minutele..totul bine pana aici. Cand sa dau mesaj catre un numar imi spune ca mesajul nu a fost expediat. Pot suna la acel numar, pot da mesaje catre alte numere, dar catre numarul respectiv nu pot expedia mesaje. Am verificat si numarul centrului de mesaje si e corect. Cum pot rezolva problema asta?

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Te rugam sa ne trimiti un mesaj privat in care sa ne spui numerele de telefon implicate (numarul tau si numarul catre care incerci sa expediezi mesajul scris).
Verificam situatia si revenim cu un raspuns.
O zi buna,
Orange Helpers

| bug94 explică (pentru OrangeHelper):

Am reusit sa rezolv problema. Multumesc oricumhappy

| vLd a răspuns:

Probabiil problema este la persoana pe ai doriit sa o contactezi :d.