| MTL a întrebat:

Mi-am cumparat Samsung Galaxy S Advance si vreau sa descarc muzica dar nu stiu de unde. thinking
Sau prin cablu USB cum fac?
Funda

6 răspunsuri:
| SUDSteaua1947 a răspuns:

Poti intra pe Zedge, selecteaza modelul de telefon si poti downloada orice de pe acest site peentru telefonul selectat.Ca sa le pui pe telefon poti folosi bluetooth(daca ai sin in calculator bluetooth)sau prin cablu USB.astept funda daca te-am ajutat.

| deliutza07 a răspuns:

Muzica o poti descarca online(de pe anumite site-uri..nu ma lasa robotul asta tampit sa zic care ca cica incalc legea laughing sau poti descarca muzica din Pc in telefon prin cablul USB.

| Deeaasv a răspuns:

Intra pe Google play si descarca
Simple mp3 downlader, e de ajutorbig grin

| Vindex a răspuns:

Buna! Daca are android....pai e foarte usor:
1)Intri pe YouTube si cauti melodia preferata.
2)Copiez URL (linkul de sus) de la melodie.
3)Intri in alta pagina pe youtube-mp3.org.
4)Bagi acolo linkul, astepti si dai download.
Eu asa fac.Bafta!

| MTL explică (pentru Vindex):

Stiam chestia asta dar nu merge da eroare la descarcare

| Vindex a răspuns (pentru MTL):

Depinde cu ce browser descarci.Cu OPERA merge sau cel putin mie imi merge ca si eu aveam aceeasi problema cu "Eroare la descarcare". Incearca cu Opera si vezi.