| Bogatasul a întrebat:

Mi-am cumparat un iphone 4 de la Vodafone fara abonament, l-am comandat de pe site.Si cand a venit a venit si cu o cartela nano sim.Si este prea mica pentru telefon, mie imi trebuia micro sim.Ce sa fac?

7 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

O tai. sunt dispozitive ce iti taie cartela sim normala si o lasa la marimea celei necesare pentru iphone sau galaxy, etc. trebuie sa gasesti doar un loc unde au un astfel de dispozitiv.

| Bogatasul explică (pentru gelu1970):

Pai si ce ma, s-o fac si mai mica? happy

| gelu1970 a răspuns (pentru Bogatasul):

Tembelii de la Vodafone ar trebui sa-ti schimbe cartela fara sa te taxeze.

| gelu1970 a răspuns (pentru Bogatasul):

Tembelii de la Vodafone ar trebui sa-ti schimbe cartela fara sa te taxeze. bine ma?

| Brotacelul a răspuns:

Du-te la un magazin - ar trebui sa o poti schimba fara probleme.

| Silviu_Respect_1991 a răspuns:

Poti sa ti-o tai tu acasa cu o lama.te uiti dupa un model..sau te poti duce la Vodafone sa iti dea una micro cred ca nu costa nici un ban

| Bogatasul explică (pentru Silviu_Respect_1991):

Pai si cum fac din una mai mica una mai mare?