| collapse2001 a întrebat:

Mi am cumparat un iphone 6 second hand si se incarca foarte greu, intr o ora 10%. Incarcatorul pare sa fie de origine iar bateria tine foarte bine! Tin sa mentionez ca imei urile nu se pupă, carcasa a fost schimbata. Oare ce are?

5 răspunsuri:
| VibeTrix a răspuns:

"Incarcatorul pare sa fie de origine".bai, am trait s-o vad si p-asta rolling on the floor))

| collapse2001 explică (pentru VibeTrix):

Am incarcator de iphone 5s acasa si arata exact la fel. Si cu ala incarca la fel de greu

| SkenWell a răspuns:

Daca Imeiurile nu sunt cum trebuie sunt sanse destul de mari sa nu fie telefonul original.

| collapse2001 explică (pentru SkenWell):

Cum adica? Este schimbata carcasa pe spate de aceea nu corespunde! (Eu asa cred, pentru ca arata perfect carcasa, nu are nicio zgarietura) Mai am o problema... Nu ma aud bine, microfonul functioneaza dar nu am aud clar, de unde vine?

| collapse2001 explică:

Am alt incarcator de iphone si arata la fel inclusiv tenta vopselei. Tot la fel incarca