| spy99 a întrebat:

mi-am cumparat un Nokia lumia 625 si i-am facut "jailbreak" cu un program chinezesc. Am instalat 2 jocuri cu xap deploy 2.0 apoi am vrut sa mai instalez un joc si imi spune ca as depasit nr maxim de instalari. ce as putea sa fac?

dau funda pentru primul raspuns castigator

Răspuns Câştigător
| Jhonny22 a răspuns:

Pai probabil trebuie sa platesti ceva la jailbreak, ca tiau dat doar versiunea Demo, care ai voie doar 3 sau 2 aplicatii..am patit si eu ceva de genu la IOS anul trecut...recomandat,nu mai folosii jailbreak, nu-ti face decat sa iti ingreuneze viteza telefonului!