| Λnonymous a întrebat:

Mi-am cumparat un Samsung galaxy s duos 2 s7582. intrebarea mea este. mai trebuie formatata bateria? l-am tinut 12 ore la incarcat si am consumat bateria in 5 ore si 10 minute. a tinut cam putin. parerea mea. (l-am folosit in acest timp. pe youtube, facebook m-am jucat temple run 2, talking tom, am instalat viber, whatsapp, skype si le-am folosit nu stiu daca e normal sau nu sa tina atat laughing )
deci. daca o formatez ma tine mai mult? sau nu are rost?big grin multumesc. dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

12 ore...l-ai tinut cam mult. Pai trebuie, daca de abia l-ai luat sa astepti sa se termine de tot bateria, pana se inchide si il incarci pana in momentul in care zice ca s-a incarcat complet...Mai mult de 4 ore nu tine sigur. Faci asta de 2 ori. Asta ar fi trebuit sa faci.

| stefanvladvlad a răspuns:

Nu mai trebuie formatatlaughing