| Dumitrescu_Alexandru_1998 a întrebat:

mi-am cumparat un telefon de pe eMAG mai exact Allview p5 alldro. Vreau sa stiu daca ti-l aduce exact ca si cum l-ai cumpara de la un magazin de Orange( cu tipla, casti etc) si daca este de incredere site-ul?

Răspuns Câştigător
| xAliya a răspuns:

Buna! Acelasi telefon l am cumparat si eu si da eMAG ul este un magazin serios in care poti avea incredere am destule comenzi plasate la ei pana acum. Legat de telefon pachetul contine folie de protectie,casti,usb, incarcator, telefonul este la fel ca si unul cumparat din Orange, Cosmote, Vodafone sau orice alt magazin specializat.Merge perfect,touch ul raspunde repede, nu mi s a blocat pana acum, melodiile se aud foarte bine, apelurile la fel, camera face poze clare desi noaptea din cauza blitz ului unele poze ies cam albicioase.Telefonul se poate returna in termen de 30 de zile fara sa fi nevoit sa justifici acesti lucru si fara sa platesti alte taxe(transportul e suportat de eMAG).Sa l stapanesti sanatos!

3 răspunsuri:
| CaNdrEaMIhaiTzA a răspuns:

Site-ul este de incredere si in pachet trebuie sa ai casti, incarcator si cablu de date...

| Dumitrescu_Alexandru_1998 explică (pentru CaNdrEaMIhaiTzA):

Daca vreau sa il returnez inapoi in 30 de zile se poate?

| CaNdrEaMIhaiTzA a răspuns (pentru Dumitrescu_Alexandru_1998):

Da..ai 30 de zile in care, daca nu esti multumit de produs il poti returna...