| narcisyk a întrebat:

mi-am luat azi cartela cu abonament de 5 euro de la digi si zicea ca am 5 Gb de internet, dar cand activez netul nu imi merge, ce sa fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
| emymafiotu a răspuns:

Pai ori cauta mesajul cu setarile pentru net pe telefon, ori avtiveaza (comutare) sau (datele mobil) ((( Doua sageti una paralela de alta)

3 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Activeaza date mobile si merge.

| DascaluViorel a răspuns:

Cauta sau cere setariel automate. De recomandat este sa te duci la ei sa iti faca setarile manual.

| Politaiu a răspuns:

Păi trebuie să primești automat la introducerea cartelei în dispozitiv un mesaj în care scrie să instalezi setările pentru internet... dacă acest mesaj nu vine, suni la ei la relații cu clienții și îți vor trimite mesaj cu setările imediat... FUNDA?