| alexmarius92u492 a întrebat:

Salut,TPU mi-am luat de curând un Samsung galaxy s3 la mana a 2a si are instalat android 4.2.2 jelly bean si am gasit pe el cwm" ceva gen recovery mode asta înseamnă ca nu.i androidu lui original sau ceva de genu merge bine dar parca tot are un lag când intru de exemplu in "Facebook si când apas pe buton sa.l deblochez se aprinde dupa 2, 3 secunde si vroiam sa va intreb daca e bine sa-l las asa sau sa-i schimb androdu? Funda

1 răspuns:
| Aretha a răspuns:

La S3 nu ar trebui sa fie Jelly Bean 4.2.2,uita-te ce versiune are la astea din fabrica si pune-o, cand ai o versiune ..mai puternica pentru un telefon iti face probleme. happy