| anonim_4396 a întrebat:

mi-am luat Samsung galaxy gio si am pus niste jocuri pe el si cand vreau sa le instalez imi zice ca nicio aplicatie nu poate executa aceasta actiune puteti sa ma ajutati? dau funda

Răspuns Câştigător
| xBest a răspuns:

Eu zic, ca daca nu iti merg verifica setarile complexe si debifeaza " nu se pastreaza activ." Ps: nu am galaxy gio si nu-s sigur asa ca s-ar putea sa nu mearga

| anonim_4396 explică (pentru xBest):

Mersi merge

3 răspunsuri:
| BMTHMada a răspuns:

Ai card de memoriethinking

| Joly_Jaker_1998 a răspuns:

Ai grija ca jocurile care le pui pe el sa fie suportate de sistemul de operare android, adica sa aiba la sfarsitul numelui ".apk" de exemplu "Fifa13.Apk"