| Ziploxx a întrebat:

Mi-am luat si eu un Vodafone Smart Mini si imi da o eroare la Camera Foto, mai exact : "Eroare de conectare la camera foto".Nu am instalat nici o aplicatiie care are legatura cu camera foto.Nu stiu ce sa fac.Am incercat cu restarturi dar tot nu merge.

Răspuns Câştigător
| AnonimulCurios a răspuns:

Probabil este o eroare din fabrica.
Iti recomand sa te duci cu telefonul' de unde l-ai cumparat si sa vorbesti cu persoana care ti l-a vandut.

2 răspunsuri:
| BlacK_8915 a răspuns:

Dai un restore(Revenire la setarile din fabrica) si ar trebui sa mearga!

| Ziploxx explică:

Mda...mam gandit si eu tot la Restore dar daca ii dau restore mie sa nu pierd datele de pe telefon...