| GeoOk a întrebat:

Mi-am luat un card de 2 gb si un usb si am vrut sa pun niste poze in pc, dar nu stiu ce are nu mi-l ceteste imi arata jos in dreapta o iconita prin care sa instalez driver-ul l-am instalat si nu imi mergea imi dadea eroare la instalare.Ce ma sfatuiti sa fac imi puteti da un link cu un driver sau ceva de genu? Funda raspunsului bun happy

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Salut!
Ce Windows folosești?
Înseamnă că Windows-ul nu poate instala driverul pentru USB.
Vezi cu Driver Genius dacă-ţi detectează vreun driver.
http://goo.gl/jB02n
Revino cu detalii.

| GeoOk explică (pentru DDCC):

Folosesc Windows XP, Driver Genius am si nu stiu tot nu merge. Daca vrei da-mi id tau sau i-al tu pe al meu matei.geo2999 daca poti sa ma ajuti.Ms happy

| DDCC a răspuns (pentru GeoOk):

Am trimis o cerere.

3 răspunsuri:
| Helioss a răspuns:

Ce eroare îţi dă?