| Anonimulnegru a întrebat:

Salut TPU. Mi-am luat un iPhone 7 la care i-a fost schimbată bateria și acum durata de viață este de 100%. Și am văzut că de la 89% la 80% sa descărcat in 10 minute și era in standby. Am auzit că bateria vede cum utilizez eu telefonul și după tine mai mult.Este adevărat?
Dau Funda!

3 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Toți prietenii mei cu iPhone 6 7 8 umblă cu bateria externă după ei, este cea mai panaramă baterie care există, până și la Samsung ține mai mult, și nici cu ei nu mi-e rușine.

| Anonimulnegru explică (pentru Frank51):

Am un prieten cu S10 și îl încarcă de 3 ori pe zi. Așa încărcăm și eu S9 Plus-ul meu

| 09Daniel20Botezan70Psihologie70Psihiatrie90 a răspuns:

Salut. Cu siguranță happy La prestația acestui telefon și așteptările și rezultatele trebuie să fie pe măsură. big grin Funda?